Portrait of Alexandra Carmback
Alexandra Carmback
Vd, partner, kommunikationsrådgivare
+46 70 209 01 94
alexandra.carmback@publik.se
Portrait of Linnéa Hedberg
Linnéa Hedberg
Juniorkonsult
+46 73 684 55 47
linnea.hedberg@publik.se
Portrait of Rikard Björk
Rikard Björk
Partner, rådgivare medierelationer
+46 70 710 69 53
rikard.bjork@publik.se
Portrait of Patric Elmén
Patric Elmén
Partner, rådgivare medierelationer
+46 70 584 89 39
patric.elmen@publik.se
Portrait of Pia Runfors
Pia Runfors
Rådgivare redaktionell kommunikation
+46 70 885 15 87
pia.runfors@publik.se
Portrait of Peter Nyström
Peter Nyström
Partner, rådgivare medierelationer
+46 70 753 81 98
peter.nystrom@publik.se
Portrait of Susanne Wibom
Susanne Wibom
Rådgivare medierelationer
+46 70 866 83 08
susanne.wibom@publik.se
Portrait of Krister Insulander
Krister Insulander
Rådgivare redaktionell kommunikation
+46 70 595 65 52
krister.insulander@publik.se
Portrait of Christer Åberg
Christer Åberg
Rådgivare medierelationer
+46 70 548 60 60
christer.aberg@publik.se
Portrait of Ola Svenre
Ola Svenre
Grafisk formgivare
+46 70 814 04 09
ola.svenre@publik.se
Portrait of Tom Martinsen
Tom Martinsen
Filmproducent
+46 70 679 04 02
tom.martinsen@publik.se